HÖSTGÄDDAN 2020

ANTAL ANMÄLDA LAG

45/45

RESERVLAG

4

  nr.  = Klar för tävling          nr.    = Topp 5 föregående tävling och föranmäld



Lagnamn

Lagmedlem 1

Lagmedlem 2

Lagmedlem 3

SPL-ID

   1.


Team Nickel

Jocke Hedlund

Fredrik Olsson

443

   2.


Team Storm Sweden

Per Stenberg

Jonathan Nellfors

Andreas Perden

482

   3.


HJ Baits

Micke Hedqvist

Anton Lundberg


   4.


Team Sjöström

Mathias Sjöström

Arvid sjöström



   5.


Team Spero

Fredrik Hellman

Filip Johansson

Tobias Funestig

511

   6.


Team Spökfiskarna

Anders Sällstedt

Björn Norell

Victor Norell


   7.


Team Esoxhunter

Dennis Berglund

Göran Lindh


   8.


Team MasJävlar

Fredrik Hedin

Anton Linnteg


   9.


Team Ruffanglers

Joakim Sjöberg

Mårten Wester

Nichlas Dahlen

  10.


Team Ck

wictor edvardsson

Marcus kågas


  11.


Team Wolfcreeklures Blockstopp

Thomas Larsson

Bror E Olsson

Thomas Olsen

510

  12.


HJ Baits Norr

Erik Häll

Filiph Sundqvist


  13.


Team Fip

Johan Karlsson

Linus Holmblad


  14.


KV Pikerz

Axel Dahlström

Anders Palander

Jonathan Uhr Åström


  15.


Team Äventyrsservice

Martin Axelsson

Johan Wadén

Jens Persson

507

  16.


Team H.A

Andreas Hedström

Henrik Brodin


  17.


Team BPD

Emil Larsson

Tomas Forsström

Robin Thorell

301

  18.


Team Vassrugg

Viktor Vestberg

Jonathan Moseby

Mickael Fors

  19.


TungGung Fishing

Jesper Nyström

Elias Engholm

Albin Klockare

529

  20.


Vevstopp

Max bäck

Fredrik Gesar

Stefan Myren


  21.


Team Båttid

Andreas Rindeskär

Jimmie Söderlund


  22.


Team Snipa

Melker Karlsson

Emil Lilja

Emil Sundberg


  23.


Team wikfishing

Johannes Kaunisto

Marcus Wengrud


  24.


Team CWD

Lars Albinsson

Pelle Saxe

Simon Boklund


  25.


Team Kaos

Charlie Kordes

Tomas Damberg

Jimmy Eriksson


  26.


Invisible Catch

Fredrik Lindgren

Tomas Grees

Emil Randemo

162

  27.


MH-Pikers

Nicklas Eriksson

Jocke Gustavsson



  28.


Team Älgläpp

Andreas Norgren

Peter Nyström


  29


Sviken i viken

Jonas Lönnbark

David Wahlborg


  30.


Team Carbonite

Gert-åke Åsberg

Yvonne Åsberg


  31.


Team BZ

Jorge Duarte

Mikael Söderman

Toni Jern

  32.


Team Tungagung

Patrik Strand

Isak Sjöstrand

Mattias Brix

  33.


Team Flinta

Larsa Åkesson

Sebbe Hansson

Marcus Olsson


  34.


Team Blå

Tor Govasli

Rickard Pettersson


  35.


Miekofishing

Jonas Henniger

Karl Henniger

Anders Jansson

  36.


Team Frugan

Klas Nelin

Tony Andersson

Erik Lundkvist

  37.


Team FiskMas

Tobbe Engqvist

Fredrik Andersson

Rickard Hedlund


  38.


Gravibus Utlapilli

Mark Pastuhoff

John Arvidsson

Johan Helén

  39.


Team Arcticpike

Gustaf Gröning

Daniel Fälth

Nisse Walin


  40.


Team Livrädd

Fredrik Boman

Nicklas Korsár

Daniel Andersson


  41.

Team Unicorn

Rasmus Eklöf

Marcus Mattsson

Fredrik Hedman

  42.

Team Skatbo

Rickard Johansson

Christoffer Gradin

Rauno Nikula

  43.

Team Krokodrill

Jan Govasli

Jimmy Skevik


  44.

Team Braxnacke

Martin Ivarsson

Anton Johansson

Axel Johansson


  45.

S/S Uttern

Willhelm Bertilsson

Patrik Bergman

Emil Persson

492









Sponsor & Arrangörslag





Team Gäddfighten

Fredrik Sundkvist

Christoffer Sundkvist

Pär Dahlgren

15



TLdesign.se

Tobias Lundsten

Torleif Lundsten










Reservlista:






Lagnamn

Lagmedlem 1

Lagmedlem 2

Lagmedlem 3

SPL-ID

    1.

Team Varghuvud

Anton hedlund

Pontus Thurin

Jimi lindqvist

    2.

Team Gagball

Patrick Thörnberg

Thomas Thörnberg

    3.

JMP Fisketeam

Johan

Mattias

Pontus

    4.

Team North

Jan Eklund

Robin Gustafsson

459

info@gaddfighten.se

Web
Analytics

Copyright. All Rights Reserved Team Gäddfighten 2018